سس مایونز کم چرب درسا

 
 • تهیه شده از بهترین مواد اولیه
 • تولید شده توسط دستگاه های پیشرفته و اتوماتیک
 • بهترین برند سس مایونز کم چرب
 •  طعم دلنشین و به یاد ماندنی
 • دارای رنگ فوق العاده
 • بسته بندی شده در 4 سایز مختلف:
 1. شیشه ای 900 گرمی
 2. شیشه ای 430 گرمی
 3. شیشه ای 200 گرمی
 4. تک نفره 20 گرمی

سس مایونز پرچرب درسا

 
 • تهیه شده از بهترین مواد اولیه
 • تولید شده توسط دستگاه های پیشرفته و اتوماتیک
 • بهترین برند سس مایونز پرچرب
 •  طعم دلنشین و به یاد ماندنی
 • دارای رنگ فوق العاده
 • بسته بندی شده در 4 سایز مختلف:
 1. شیشه ای 900 گرمی
 2. شیشه ای 430 گرمی
 3. شیشه ای 200 گرمی
 4. تک نفره 20 گرمی

بهترین برند سس مایونز

سس مایونز دارای طعمی فوق العاده است که هر می تواند به هر غذایی طعمی دلنشین ببخشد اما در مقابل می تواند برای سلامتی کمی مضر باشد چون دارای کالری فراوانی می باشد. بهترین برند سس مایونز باید دارای کالری کمی باشد تا در کنار طعم خوب، برای بدن هم مضر نباشد. پیشنهاد ما به شما استفاده از بهترین برند سس مایونز کم چرب یعنی سس مایونز کم چرب درسا می باشد. تلاش ما این است تا سس مایونز پرچرب درسا بهترین برند سس مایونز پرچرب نیز باشد اما به دلیل وجود کالری فراوان آن را توصیه نمی کنیم. بهترین مارک سس مایونز باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 سس مایونز از روغن، زرده تخم مرغ و سرکه تهیه می شود و بهترین برند سس مایونز باید دارای بهترین مواد اولیه نیز باشد. از این رو در درسا ما از بهترین مواد اولیه برای تهیه سس مایونز درسا استفاده می کنیم.

فواید عجیب سس مایونز برای مو: سس مایونز به دلیل داشتن روغن و زرده تخم مرغ بسیار برای رشد موها مفید است. سس مایونز همچنین باعث صاف شدن موها می شود و همین طور می توان از آن برای نرم کردن مو نیز استفاده کرد. بهترین مارک سس مایونز همین طور می تواند از رنگ موی شما نیز حفاظت کند.

 سس مایونز مانند رب گوجه فرنگی دارای ویتامین هایی فراوانی می باشد که برای سلامتی بدن ضروری می باشند. بهترین برند سس مایونز دارای ویتامین های B و K نیز می باشد.

خواص سس مایونز

باید اعتراف کنم که هنگام خوردن سالاد همراه با سس مایونز یا خوردن یک ساندویچ، هیچ وقت برام مهم نبود که خواص سس مایونز تا چه اندازه می‌تواند برای سلامتی مفید باشد. علیرغم تبلیغات مختلف در رابطه با تاثیر منفی سس مایونز بر روی سلامت افراد یا تاثیر چربی آن بر روی افراد چاق، باید بپذیریم که این ماده غذایی هم خواص مفید زیادی دارد. در وهله اول این خواص مربوط به ترکیبات و مواد اولیه استفاده شده در ساخت سس مایونز است و در بخش دوم تحت تاثیر ترکیبات به وجود آمده است. به همین دلیل در این مطلب به بررسی خواص سس مایونز خواهیم پرداخت و در مورد آن اطلاعات مفیدی به شما خواهیم داد.

 خواص سس مایونز تحت تاثیر ترکیبات و مواد اولیه آن

 احتمالا زمانی که برای خرید سس مایونز به فروشگاه می روید، هیچ وقت به ترکیبات اولیه به کار رفته در تولید آن یا حتی جدول ارزش غذایی آن نگاه نمی‌کنید. اما در اینجا ما به نکاتی اشاره می کنیم که به احتمال زیاد خواص سس مایونز تحت تاثیر آنها قرار دارد. در جدول ارزش غذایی سس مایونز، به ازای هر ۱۰۰ گرم از آن ۶۸۰ کالری انرژی وجود دارد. در این ماده نزدیک به ۷۵ گرم چربی دیده می‌شود که ۱۲ گرم آن چربی اشباع و ۴۵ گرم آن چربی غیر اشباع است. در بررسی‌های دقیق‌تر مشخص میشود که ۴۲ میلی گرم کلسترول، ۶۳۵ میلی گرم سدیم، ۲۰ میلی گرم پتاسیم، یک گرم پروتئین، یک درصد ویتامین ها و یک درصد ویتامین دی در ۱۰۰ گرم از این ترکیب وجود دارد. این یعنی افراد چاق نباید به سراغ مصرف سس مایونز بروند.

 خواص آرایشی و بهداشتی سس مایونز

شاید این خاصیت برای سس مایونز کمی عجیب به نظر برسد و حتی در ابتدا آن را باور نکنید. جالب است بدانید که در ترکیب سس از زرده تخم مرغ، سرکه و روغن استفاده می‌شود که هر سه مورد برای تغذیه و مرطوب نگه داشتن پوست سر مناسب هستند. از دیگر خواص سس مایونز می توان به حالت ضدعفونی کننده آن اشاره کرد که می‌تواند انگلهای موی سر را از بین ببرد. وجود ترکیبات اسید آمینه و روغن های مغذی در مایونز های استاندارد  باعث می شود که به عنوان یک نرم کننده مناسب برای مو شناخته شود. خواص سس مایونز برای پوست صورت هم مناسب است. کسانی که از این ماده به شکل ماسک صورت استفاده می کنند، در حقیقت این فرصت را برای خود به وجود می‌آورند که رطوبت و چربی مناسب بیشتری به پوست خود برساند. این یعنی سس مایونز هم کمک می کند که پوست رطوبت بیشتری داشته باشد و هم کمتر خشک شود.

سس مایونز حامی قلب و ریه!

نگران نباشید این یک شوخی پزشکی نیست! کسانی که در مورد ترکیبات سس مایونز اطلاع دارند می دانند که در آن از روغن امگا ۳ استفاده شده است. این روغن امگا ۳ یکی از بهترین ترکیباتی است که هم به رشد مغز و هم به عملکرد بهتر قلب کمک می کند. از طرف دیگر وجود ترکیبات مناسب در داخل سس این امکان را برای ریه ها وجود دارد که دفع دی اکسید کربن را به شکل بهتری انجام دهند. پس مطمئن باشید که خواص سس مایونز به شکلی هستند که شما در مورد مصرف آن نگرانی نداشته باشید.