درباره ما

شرکت افق تابان وانیا با هدف افزایش رضایت مشتریان ، ارتقاء کیفیت و سلامت محصولات ، در سال 1394 موفق به اخذ گواهینامه های سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی ISO 22000-HACCP و سیستم مدیریت کیفیت2008 ISO-9001 از شرکت TUV نماینده ی انحصاری آلمان شد و با اجرایی کردن الزامات این استاندارد های جهانی ، و ارائه ی محصولات با کیفیت ، توانسته است سهم خود را در بازارهای داخلی افزایش دهد .
بهبود مستمر ، افزایش کیفیت و افزایش سطح رضایت مشتریان هدفی است که در تمام فعالیت های این شرکت جاری است.

هدف اصلی صنایع غذایی درسا همیشه کیفیت، نوآوری و جلب رضایت مشتریان بوده است.سعی ما تولید با کیفیت، بسته بندی بسیار زیبا و ارایه محصولات به قیمت مناسب به مصرف کنندگان را دارد. امیدواریم که با سعی و تلاشمان توانسته باشیم رضایت مصرف کنندگان محترم را جلب نماییم. صنایع غذایی درسا در حال حاضر با یک شبکه گسترده نمایندگی، به تولید و توزیع محصولات غذایی مختلف در تمامی حوزه ای صنایع غذایی مانند برنج، حبوبات، رب گوجه فرنگی، سس مایونز، سس کچاپ، سس تند و دیگر مواد غذایی می پردازد.

صنایع غذایی درسا همیشه در تلاش بوده است تا فرهنگ غذایی سالم را در کنار طعم خوب گسترش دهد. ما بر این اعتقادیم که خوردن غذا می تواند بسیار بیشتر از رفع نیازهای روزانه باشد. تلاش ما بر این است تا در کنار چشیدن طعم غذا، لحظاتی خوش و پرانرژی را در کنار خانواده و دوستان تجربه کنید.